3D Baskı nedir?

Üç boyutlu baskı sanal ortamda tasarlanmış herhangi şekildeki bir üç boyutlu nesnenin katı formda basılması işlemidir. Bu işlemi gerçekleştiren cihazlara ise üç boyutlu yazıcı adı verilir. 

Baskı hizmeti ücreti ne kadar?

3D baskı ücretimiz özel koşullar harici gram üzerinden değerlendirilip sadece gramı 0.40₺'dir

Özel koşullar nelerdir?

Bahsettiğimiz özel koşullar çok küçük parçalar içindir.Küçük parçaların baskısının daha kaliteli olması için üretimini 60 micronda(0.06mm) yapıyoruz.60 micronda üretilen parçanın üretim süresi çok arttığı için parça başına maliyetin de buna paralel artmasından dolayı gramı 0.50₺'dir.

Gönderimini ne zaman gerçekleştiriyorsunuz?

Üretimde olan parça sayısına göre gönderim süresi değişmektedir ama gönderimi 1-4 iş günü içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Minimum baskı tutarı ne kadardır?

Fiyat politikamızda minimum tutar diye bir şey yoktur.Her istediğiniz parça için baskı alabiliriz.

Kargo ücretsiz mi?

100₺ ve üzeri baskı hizmeti tutarından sonra kargo ücretsizdir.

3D Baskı hizmeti için dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Baskısı alınan ürün ile gönderilen çizim arasında bir fark yoksa, 3D yazıcılarımızın hassasiyetinden küçük hatalarda ve üretim sırasında destek çubuklarına ihtiyaç duyulması halinde bu desteklerin temizlenmesi sırasında oluşan lekeler nedeniyle firmamız sorumlu olmayacaktır. Yüzey kalitesi ve katman kalınlığı müşteri özel istekte bulunmadığı zaman standart ayarlarda baskı alınacaktır.

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Ödemenizi Havale/Eft yoluyla gerçekleştirmek için  TR 2700 0100 2157 8366 6923 5001 Iban numarasına açıklama kısmına adınızı ve soyadınızı yazarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizi kredi kartı ile gerçekleştirmek için ise sipariş verdikten sonra bu talebinizi info@dnmz3dbaski.com adresine ilettikten sonra, İyzico ve BkmExpress tarafından sağlanan güvenilir bir yol ile kredi kartı ödemenizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkımızda

Sipariş

İletişim

Bizi Takip Edin

  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram

© 2019 by DNMZ Tüm hakları saklıdır.